Навігаційний перегляд пошуку

Навігація

Пошук

st_giles_foto

 

st_logoЩороку близько 10,000 студентів більш ніж зі 100 країн світу обирають саме цю мовну школу для покращення своїх знань англійської мови. Заснована в 1955 році, мовна школа St Giles International вже більш ніж 50 років допомагає людям різного віку, з різними потребами освоїти іноземну мову максимально ефективно і якісно.

Багаторічний досвід співпраці нашої туристичної компанії з цією мовною школою дає нам право з впевненістю сказати, що серед величезної кількості навчальних закладів Англії, що пропонують саме курси для вивчення англійської мови, як іноземної, -  St Giles International можна по праву вважати лідером.

st_giles_map

Мовна школа St Giles International пропонує:

  • мовні курси для студентів віком від 17 років
  • канікулярні програми для студентів віком від 17 років
  • канікулярні літні та зимові програми для школярів віком від 8 років до 17 років
  • підготовчі курси для осіб будь-якого віку для складення іспитів IELTS, TOEFL, TOEIC
  • підготовчі курси до вступу в коледжі та університет Cambridge (Cambridge Examinations – Standard and Fast-Track)
  • Курс англійської ділової мови (General English plus English for Business)
  • Курс англійської мови для працівників сфери туризму (General English plus English for Tourism)
  • Курс англійської мови для тих хто вивчає Мистецтво та Дизайн (General English plus Art & Design)
  • Курс для вчителів англійської мови (Teachers of English Course – TEC)

 

Навчальні центри мовної школи St Giles International розташовані в декількох містах Англії – це Лондон, Брайтон та Істборн.

 

Канікулярні літні та зимові програми для школярів проводяться також у Ноттінгемі, Оксфорді, Саусгемптоні та Кентербурі.

 

Також школа має свої представництва у США (навчальний центр у Сан Франциско та Нью Йорку) і Канаді (навчальний центр у Ванкувері).

 

Навчання у St Giles International проходить круглорічно. Початок курсів щотижня з понеділка, вихідні – субота та неділя. Для студентів школа St Giles International пропонує мовні курси будь-якої тривалості (починаючи від 2-тижневих курсів і до семестрових курсів, що тривають 24 тижні – це так звані International Semester Courses ISC).

Інтенсивність курсу студент також вибирає самостійно – кількість уроків на тиждень від 15 до 28 (тривалість кожного уроку – 50 хв).

 

У школі пропонується супер-інтенсивний курс для початківців тривалістю від 2 до 4 тижнів і інтенсивністю – 28 уроків на тиждень, що орієнтований на студентів, які взагалі не вивчали англійської мови або для тих, чиї знання перебувають на елементарному рівні.

 

Окрім навчання,  мовна школа St Giles International забезпечує своїх учнів проживанням та всіма необхідними навчальними матеріалами.  Проживання пропонується в сім’ях, студентських гуртожитках чи готелях – на вибір самого студента.

 

Також всю детальну інформацію про цю мовну школу і її довідкові матеріали Ви зможете отримати в офісі ТФ "Вербена".

Вартості мовних курсів для студентів

 

 

Kids20CampJunior Summer Camps

Кілька років тому  мовна школа St Giles International започаткувала літні канікулярні  програми для школярів (Junior Summer Camps). Протягом 2 тижнів діти віком від 8 до 17 років мають можливість поєднати вивчення англійської мови з захоплюючими розважальними програмами - екскурсії до історичних місць Англії, походи в музеї та кіно, організації тематичних вечорів та ще багато цікавих занять.

Проживання організоване на базі студмістечок різних університетів. Харчування у  їдальнях та буфетах зі спеціально підібраним дитячим меню. Протягом цієї програми діти перебувають під постійним наглядом кваліфікованих викладачів, які супроводжують їх на всі розважальні заходи та екскурсії, а також перебувають з ними у студмістечку.

 

summer_camps

 

Ми також організовуємо групові тури на літні канікулярні програми для школярів.

 

За детальнішою інформацією щодо мовних курсів, канікулярних програм для студентів та школярів у St Giles International звертайтеся до менеджерів нашої фірми – будемо раді відповісти на всі Ваші запитання та допомогти організувати Ваше навчання та відпочинок.

 

Вартості літніх канікулярних програм для школярів