Навігаційний перегляд пошуку

Навігація

Пошук

ActilinguaДитячий мовний табір ACTILINGUA

(Відень, Австрія)

Мовна школа ACTILINGUA організовує щорічний літній табір для наймолодших діток від 12 до 17 років. Табір створений на базі однієї з найпрестижніших приватних шкіл Австрії , що була заснована імператрицею Марією Терезією. Кожного літа, коли школярі роз’їжджаються на літні канікули, ця школа гостинно відкриває свої двері для діток більш ніж з 20 країн світу, які приїздять у міжнародний мовний табір ACTILINGUA. Школа розташована неподалік центру Відня, тому до більшості історичних місць можна добрати ся пішки або громадським транспортом. Сама будівля розташована на території парку, також школа має футбольне поле, спортивний майданчик, майданчик для пляжного волейболу, тенісні корти. Викладачі і вихователі мовного табору ACTILINGUA спеціально розробляють окремі розважальні програм для кожного заїзду, з екскурсіями, переглядами фільмів і вистав, спортивними командними іграми.

 Навчальний курс

Навчання проходить у групах (максимальна кількість діток у групі – 15) з понеділка по п’ятницю. Уроки побудовані за спеціальною структурою, що спрямована на рівномірне і ефективне засвоєння граматики, словникового запасу, вимови і розмовної німецької мови. Особливий акцент робиться на вивчення мови в різних життєвих ситуаціях за межами школи, за допомогою комунікативних ігор і групових занять.

Літній курс 1 – 20 уроків німецької мови на тиждень у групах максимально по 15 чоловік.

Літній курс 2 – 30 уроків німецької мови щотижня аналогічно до курсу 1, і 10 додаткових уроків в міні-групах.

Можливість пройти підготовку і екзамен на отримання Сертифікату Austrian German Diploma (OSD) B1-Zertifikat Deutsch für Jugendliche (B1), що дає змогу вступати на будь-які програми чи підготовчі курси ряду німецьких та австрійських університетів ( Гете Університету-Goethe Institute, Національного Університету Фрайбурга та ряду інших навчальних закладів).

Actilingua1

Actilingua2 Actilingua3

Проживання

Класи для занять, ігрові кімнати, бібліотека і їдальня розташовані в центральній  будівлі школи.

Базовий корпус – знаходиться в окремому крилі будівлі. Хлопчики та дівчатка живуть окремо на різних поверхах у спальнях, максимально по 6 осіб у кожній. Душові та вбиральні знаходяться на кожному поверсі.

Корпус з покращеними умовами – кімнати з покращеними умеблюванням розташовані в окремому крилі школи. Це крило недавно відремонтоване і наново умебльоване.  В кімнаті проживає по три особи. Кожна кімната з окремими вигодами.

 

Цілодобовий нагляд та допомога дітям

Персонал дитячого табору дбає про безпеку дітей 24 години в добу. Покинути територію табору самостійно дитина може з письмового дозволу батьків.

 

Харчування

Триразове харчування у шкільній їдальні.

Сніданок: шведський стіл (ковбасні вироби, сир, джем, хлібо-булочні вироби, чай, кава, какао).

Обід: меню з трьох страв – салати / холодні закуски, основна страва (гаряче) і десерт.

Вечеря: у більшості випадків гаряча страва за виключенням днів, коли діти їдуть на екскурсію, тоді вечеря пакується з собою, барбекю вечори.

 

Спортивна і розважальна програма

Вихователі мовної школи намагаються скласти максимально веселу і цікаву розважальну програму  і спортивні заняття.

Спортивна програма: волейбол, футбол, настільний теніс, «Олімпійські ігри», походи в басейн і поїздка на Дунайський острів.

 

Гуртки – рукоділля, музичний, танцювальний (уроки віденського вальсу), театральний, пантоміми.

 

Розважальна програма – екскурсії, кіно перегляди, квести, гра «пошук скарбів», барбекю вечори, дискотеки, караоке, екскурсії містом, прощальна вечірка.

 

www.actilingua.com - детальна інформація на офіційному сайті мовної школи ActiLingua.

Також всю детальну інформацію про цю мовну школу і її довідкові матеріали Ви зможете отримати в офісі ТФ "Вербена".