Навігаційний перегляд пошуку

Навігація

Пошук

mavz2

 

МАВРИКІЙ

 

У південній частині Індійського океану, недалеко від острова Мадагаскар знаходиться Маврикій. Казковий острів з широкою смугою білих піщаних пляжів. Коралові рифи оточують його з усіх сторін, тому море завжди спокійне. Сюди можна приїжджати в будь-який час року , але все ж найприємнішими сезонами самі маврикійці вважають періоди з квітня по липень і вересень- жовтень, коли не дуже жарко і майже немає дощів. На Маврикії дивовижна природа - вулканічні гірські масиви, долини, озера, прекрасні лагуни, обрамлені затишними пляжами. Тропічна рослинність покриває весь острів. Тут ростуть чорне дерево, татамака, каніфоль, а також дерева, про які можна тільки мріяти: хлібне , ковбасне і пляшкове . Кокоси і банани ростуть взагалі всюди, а ананас вважається мало не бур'яном. Серед природних визначних пам'яток - кілька водоспадів , священне озеро і згаслий вулкан. Туристів , які приїхали на Маврикій , чекає дивовижне відкриття: незвичайне етнічне і культурне розмаїття його жителів , які прибували сюди протягом 4 століть з усіх континентів і стан світу : Європи , Азії , Африки і Мадагаскару .

Маврикій - місце дорогого туризму. Готелі тут найвищого класу і рівня сервісу , зазвичай до зазначеної офіційно категорії готелю слід додавати ще одну зірочку. Витончений сервіс в готелях поєднується з тропічною екзотикою. Острів давно облюбували знаменитості. Не дивуйтеся, якщо вашими сусідами виявляться принцеса Монако Стефанія,принцеса Сара - герцогиня Йоркська, Катрін Деньов або Жерар Депардьє. На острові більше ста розкішних готелів, розташованих в мальовничих місцях на узбережжі. В основному це бунгало або не високі корпуси. На острові можна прожити декілька тижнів, не виходячи з готелю, кожен з яких подібний на маленьке місто зі своїми барами, ресторанами,перукарнями, саунами, спортзалами і магазинами. На острові ви можете здійснити, навіть, прогулянку пішки по дну океану - цей атракціон пропонується на Маврикії вже 12 років.

На острові Маврикій 2 сезони:
- Літній - з грудня по квітень (+31*С), більш жаркий і вологий;
- Зимовий - з травня по листопад (+22*С), більш прохолодний і сухий.

Температура води цілий рік від +22-27 *С. Клімат дуже м'який і легко переноситься європейцями, оскільки вологість тут нижче, ніж на інших тропічних островах.

Чому варто відвідати Маврикій:

  • українцям не потрібна віза
  • білосніжні пляжі
  • унікальна природа - гігантські черпахі, рожеві голуби, найдавніші тропічні ліси
  • прогулянки на водному катамарані вздовж узбережжя
  • захоплюючі поїздки на квадроциклі по острову
  • гостинні місцеві жителі
  • самобутня культура, з древньою історією і міксом традицій багатьох народів